Betreft: onderwijs tijdens de lockdown

Beste leerlingen, geachte ouders/verzorgers,

 

Vanaf woensdag 16 december 2020 verzorgen gaan de scholen dicht. Vanaf maandag 4 januari 2021 verzorgen we online lessen. De docenten zullen via teams online zijn en leerlingen op afstand kunnen begeleiden. Dan doen ze soms in groepen, soms met individuele leerlingen. Deze week kunnen jullie zelfstandig thuis verder werken met je opdrachten. Jullie docenten zijn online bereikbaar. Onderaan deze brief de lijst van docenten, hun bevoegdheden en hun e-mailadressen en werktelefoonnummer

 

  1. Hoe organiseren we de online lessen?

We onderscheiden twee groepen leerlingen, leerlingen die met IVIO materiaal werken en leerlingen die met materiaal en planningen van hun eigen school werken.

  • De IVIO groep:

De docenten maken een digitaal klaslokaal aan waar je je vanaf 08.45 uur tijd kunt melden. Er zullen meerdere docenten aanwezig zijn aan wie je vragen kunt stellen of met wie je kunt overleggen.  Het digitale leslokaal is tot 12 uur geopend.

Er worden klassikale lessen aangeboden zoals jullie al gewend zijn. De aanvangstijden krijgen de leerlingen nog  te horen.

  • De leerlingen die met materiaal van de school werken:

Je eigen school zorgt voor digitale lessen. Sluit daar bij aan. Lukt dat niet neem dan contact op met je OPDC-mentor. Hij of zij zal je verder helpen. Vandaag, dinsdag 15 december 2020, nemen jullie je boeken en planningen mee naar huis. Als dat niet lukt kan dat woensdag 16 december 2020 tussen 10 en 11 uur ook.

  • Voor alle leerlingen geldt:

Je mentor organiseert mentorlessen. Hij of zij laat nog weten wanneer die plaatsvinden. Tevens zal de mentor wekelijks contact met je zoeken om samen met jou te onderzoeken of alles goed gaat of dat je nog hulp kunt gebruiken.

 

 

  1. Opvang op school.

Voor een klein aantal leerlingen organiseren we toch onderwijs op school. Het gaat om leerlingen die in het examenjaar zitten, om leerlingen van ouders met vitale beroepen (o.a. zorg) die niet alleen thuis kunnen werken en leerlingen die om anderen redenen beter niet thuis kunnen werken. Deze leerlingen worden persoonlijk uitgenodigd voor opvangklasjes op het OPDC en worden begeleid door verschillende docenten. Ouders worden daar vanzelfsprekend van op de hoogte gehouden.

  1. Vragen?

Voor vragen kunnen jullie terecht bij je OPDC-mentor of bij de ondersteuner die bij jou betrokken is.

 

Ten slotte:

Blijf gezond en geniet ondanks alle beperkingen van een heerlijke kerstvakantie. Zoals het er nu naar uitziet zien we elkaar weer in de week van 19 januari 2021.

 

Met vriendelijke groeten,

 

Johan Jans

Teamleider OPDC stad Groningen

j.jans@o2g2.nl

J.C. Kapteynlaan 13-1

9714 CL Groningen

050-3210540

0614905914

 

Naam docenten Bevoegdheid Bekwaam Emailadres en telefoonnummer
Dennis Kakebeen Geschiedenis M&M d.kakebeen@o2g2.nl

0682361932

Sanne van der Veen Nederlands s.vanderveen@o2g2.nl

0612678736

Tineke van Asselt Aaardijkskunde en Economie t.vanasselt@o2g2.nl
Ciska Mak Scheikunde Natuurkunde c.d.mak@o2g2.nl

0620670467

Harm Roeters Wiskunde Sciencevakken h.roeters@o2g2.nl
Karina Vledder Nederlands k.vledder@o2g2.nl
Jurjen Jaarsma Maatschappijleer M&M y.j.jaarsma@o2g2.nl
Moniek Eijgelaar Wiskunde en geschiedenis Sciencevakken m.m.r.eijgelaar@o2g2.nl
Monique Schoonbeek Verzorging e.m.schoonbeek@o2g2.nl
Marloes Damoiseau Duits Frans en Engels m.damoiseau@o2g2.nl
Felix Spier Geschiedenis f.spier@o2g2.nl

 

Naam ondersteuners Functie Emailadres en telefoonnummer
Roelien Kooistra Orthopedagoog t.l.kooistra@o2g2.nl
Marijn Bolhuis Orthopedagoog m.bolhuis@o2g2.nl

0622881241

Marinda Hagen Gedragdeskundige m.hagen@o2g2.nl

0612161949

Job tigelaar Pedagogisch medewerker j.tigelaar@o2g2.nl
Alex Hummel Concierge a.hummel@o2g2.nl